Savitarnos rūbinės , drabužinės , daiktų saugyklos

RFID

Savitarnos rūbinės , drabužinės , daiktų saugyklos

Savitarnos rūbinė drbužinė

Automatinės konvejerinio tipo rūbinės yra savitarnos įrenginiai , tiesiogiai valdomi vartotojo  .
Sistema veikia visiškai autonomiškai ,  be žmonių priežiūros .
Nereikia aptarnaujančio personalo  –  nelieka rūpesčių sprendžiant darbuotojų sezoniškumo problemą  , sutaupomas darbo užmokesčio fondas .
Kadangi rūbinėje dažnai dirba rizikos amžias darbuotojai , sprendžiama Covid ir kitų ligų prevencijos problema .
Dėka  “Virtualus rūbininko”  paprastų instrukcijų ir vizualių priemonių  naudotis drabužine paprasta ir aišku .
Dėka generuojamų unikalių barkodų užtikrinamas paliktų rūbų saugumas .

Savitarnos rūbines užtikrina patogų ir saugų laiką klientui jūsų įstaigoje .

 

 

 

 

 

 

 

 

Išmatavimai 120 pakabų pilnai autonominės rūbinės

Video

Daugiau informacijos
+37069882348

Konvejerinės rūbinės / drabužinės

 

Automatizuotas drabužių konvejeris tampa neatskiriama bet kurios prestižinės institucijos  klientų ir lankytojų  aukšto lygio aptarnavimo dalis  .  Šiuolaikinis  drabužių konvejeris vis dažniau įrengiamas ne tik  pramogų centruose , teatruose ar vietose su didelių žmonių srautu , bet ir pramonėje ,  daugiaaukščiuose verslo centruose , visur kur yra poreikis organizuoti greitą asmeninių daiktų ir drabužių priėmimą-išdavimą .

Kokybiškai ir greitai  aptarnauti žmonių srautą 1000 vietų rūbinėje  turi dirbti ne mažiau kaip 6 žmonės. Jie bus labiausiai apkrauti  tik kelias valandas per dieną , kai yra lankytojų ar darbuotojų antplūdis . Kitu metu  darbuotojai neturi darbo –  tai finansinė našta bendrovei .
Automatiniai  drabužių konvejeriai leidžia iki kelių kartų  sumažinti aptarnavimo  laiką ir žymiai sumažinti darbo sąnaudas, nes konvejerio priežiūrą ir kontrolę gali atlikti tik vienas/du  darbuotojai . Be to , tai įgalina išvengti didelių eilių , klaidų , o vieno žmogaus aptarnavimo laikas ženkliai sumažėja.

Siūlome  našias “konvejerio/rūbinės ” sistemas , kuriose  daiktų valdymui  naudojama RFID lustų technologija . Galimos vieno ir dviejų aukštų automatizuotos sistemos . Drabužių konvejerio pliusai :
• Vienas asmuo gali dirbti su 2-3 konvejeriais, turinčiais automatinę rūbų paieškos sistemą;
• rūbinės darbuotojo užduotis yra tiesiog pakabinti/nukabinti rūbą, jis neturi vaikščioti po rūbinę, ieškodamas reikalingo rūbo;
• Automatinė drabužių paieškos sistema  leidžia padidinti viršutinių drabužių priėmimo greitį iki 4 kartų ,   išdavimo greitį 2-3 kartus.
– griežta rūbų priėmimo / išdavimo  seka ;
– greita rūbų paieška pagal RFID  numerius;
– klaidų dėl rūbų sumaišymo  eliminavimą .
Šiuolaikinis  drabužių konvejeris – tai technologija , kurios  diegimo išlaidos atsiperka labai greitai. Darbuotojai ir klientai būtinai įvertins Jūsų pastangas dėl jų patogumo ir asmeninių daiktų saugumo , o tai pagerins jūsų įmonės įvaizdį .

Kaip tai veikia ?

Svečias  palieka rūbus rūbinės darbuotojui . Darbuotojas turi plastikinės kortelės (žetonus)  ,  kuriose yra  RFID (HF) 13.56 MHz lustas . Žetonų numeriai atitinka pakabų numerius ant konvejerio, todėl klaida čia yra eliminuojama .
Priglaudus kortelę prie  RFID skaitytuvo  unikalus kortelės ID kodas nuskaitomas ir perduodamas į konvejerio valdiklį  . Valdiklis įjungia konvejerį ir atsuka arčiausiai esančią tuščią pakabą . Darbuotojas pakabina rūbus ir atiduoda svečiui plastikinę kortelę .
Atėjus svečiui pasiimti paliktų rūbų , darbuotojas priglaudžia svečio kortelę prie RFID skaitytuvo , informacija nuskaitoma ir perduodama konvejerio valdikliui . Valdiklis nustato pakabos vietą ir trumpiausiu keliu transportuoja rūbus į atidavimo vietą .
Naudojant drabužių konvejerį darbuotojas nedaro nereikalingų  judesių – tik priglaudžia RFID žetoną prie skaitytuvą ir laukia , kol konvejeris pristatys reikiamą rūbą . Tai taupo darbuotojo jėgas , laiką ir to dėka kliento pinigus . Be to tai ir vietos taupymas , kuris pasiekiamas efektyviau naudojant erdvę . Konvejerius galima montuoti arti vienas kito ir taip patalpinti daugiau rūbų .

Vietos taupymas :

Rūbinė prieš rekonstrukciją

Rūbinė po rekonstrukcijos

 

Savitarnos rūbinė/daiktų saugykla

Automatizuotos rūbinės yra savitarnos įrenginiai , tiesiogiai valdomi vartotojo  . Nereikia aptarnaujančio personalo , kas aktualu esant sezoniškumui . Virtualus rūbininkas padeda naudotis drabužine dėka paprastų instrukcijų ir vizualių priemonių.

 

        

 

 

Konvejerinė namų drabužinė taupo vietą ir laiką .
Nebereikia peržiūrėti visos rūbų spintos norint rasti reikalingą drabužį .

  Nerūdijančio plieno konstrukcija
Profesionali serija – patikimumas ir ilgaamžiškumas .
Galima suprojektuoti įvairios konfigūracijos patalpoms – kvadratinėms ,      apskritoms , kampuotoms .