Networks People Trust™

TRENDnet vizija - novatoriška, lengva naudotis ir patikima tinklo įranga - Networks People Trust™

TRENDnet yra viena žymiausių įmonių teikiančių tinklo sprendimus mažoms ir vidutinio dydžio verslo įmonėms, bei namų vartotojams. Kurdama tinklų sprendimus nuo 1990 m., TRENDnet įranga leidžia vartotojus naudotis  plačiajuosčio ryšio, daugialypės terpės turinio ir tinklo periferinės įrangos, kur ir kokia ji bebūtų. TRENDnet gamina įvairių produktų linijas: wireless (bevielis tinklas), fiber (optinio), gigabit switch gigabit, voice over internet protocol (VoIP), keyboard / video / mouse KVM, internetines kameras, spausdinimo serverius (print server), Bluetooth, Duomenų masyvus, Power over Ethernet (PoE) ir kt.

TRENDnet įrangos pagalba plačiajuostis internetas tampa pagrindiniu kanalu žmonėms bendrauti. Milijardai prietaisų prisijungti visame pasaulyje, pradedant kompiuterių telefonais su interneto kameromis, tampa tinklo dalimi. Ar saugomas lokaliai, ar transliuojamas internetu skaitmeninis turinys dabar turi ir gali būti prieinamas pasiekiamas bet kur namuose, bet kokiu prietaisu, bet kuriuo metu. TrendNet tinklai leidžia sklandžiai kalbėtis internetu, keistis failais, keistis nuotraukomis, žaisti ir bendrauti su kitais tinklo įrenginiais, ir visa tai daryti tuo pačiu metu. Paprasta naudoti ir patikima TRENDnet įranga leidžia palaikyti ryšį ir dalintis tuo, kas Jums yra svarbiausia didžiausia vertybė.

TRENDnet siūlo visą eilę patikimų  “end-to-end” tinklo sprendimų pačioms reikliausioms verslo sritims ir mobiliojo ryšio aplinkoms. TrendNet tinklų teikiamos galimybės, leidžia padidinti produktyvumą, įgyti naujų klientų ir visa tai pasiekti su mažesnėmis išlaidomis. Nuo optinio pluįrenginių, iki interneto kameros išorėje.

Su tokiomis tinklų naujovėmis, kaip vientisas bevielis ryšys, protingu perjungimu ir internetu pagrįsta valdymo kontrolė, gaminama visa TRENDnet įranga. TRENDnet  teikia 24 / 7 techninę pagalbą, žemas RMA lygis ir 17 metų patirtis leidžia gaminti pačio aukščiausio lygio įrangą.Visa įranga turi UL, FCC ir CE sertifikatus. TrendNet taip pat aktyviai dalyvauja mažinant e-atliekas: visi mūsų produktai atitinka arba viršija aplinkosaugos nuostatus visame pasaulyje.

TRENDnet – daugiau informacijos
gintaras@sth.lt
+370 686 41115