Apie Mus, Mūsų idėjas, Mūsų Viziją

Small business with a character !

Jau daugiau kaip 20 metų rinkoje !

UAB “Skaitmeninės technologijos” įkurta 1992 m. – tai ambicingų žmonių grupė, įkūrusi įmonę tam, kad savo žinias ir patirtį galėtų optimaliai pritaikyti spręsdami įmonėms ir pavieniams klientams iškilusias kompiuterinės technikos problemas.

Kvalifikuoti IT technikos specialistai greitai ir kokybiškai atlieka kompiuterinės technikos tvarkymo darbus. Teikiame konsultavimo, integravimo ir palaikymo paslaugas, padedančias išspręsti problemas šiose srityse — informacijos apsaugos, IT ūkio valdymo ir IT infrastruktūros.

Mes įsipareigojame atlikti visą Jūsų kompiuterinio ūkio priežiūrą, padėsime renkantis programas Jūsų kompiuteriui, konsultuosime naujos modernios technikos įsigijimo už optimalią kainą bei suderinamumo klausimais. Dirbame greitai, atsakingai ir profesionaliai, suteikdami maksimaliai kvalifikuotą ir nebrangią pagalbą Jūsų kompiuterinei technikai. Savo darbams suteikiame garantijas – darbo kokybės įrodymą.

Nuo savo įsikūrimo pradžios bendrovė nuosekliai tobulina ir plėtoja savo paslaugas, siekdama ilgalaikio nei abipusiai naudingo bendradarbiavimo su klientais ir partneriais.

Esame oficialūs distributriai šių prekinių ženklų TRENDNET tinklinė įranga ,  MARATHON  – nešiojamų kompiuterių baterijos , RFID įranga – kortelės visuomeniniam transportui , lojalumo kortelės , RFID pakabukai , RFID lipdukai , RFID apyrankės , RFID skaitytuvai , antenos , žymos , plombos it t.t .

Lanksti ir skaidri mokėjimų sistema – leis Jums patogiai valdyti savo išlaidas.

responsive

Kartu įgyvendinsime Jūsų kūrybines idėjas

ir padarysime Jūsų darbą kiek lengvesnį